Ярослав Железняк: "Парламент змінюється. І стратегічно це добре. Просто..."

Ярослав Железняк в facebook:

Парламент змінюється. І стратегічно це добре. Просто треба чітко розуміти, що народні депутати пропрацювали вже більше ніж половину скликання і улюблені підходи до адвокації швидко втрачають свою ефективність. Об этом сообщает АКЦЕНТЫ со ссылкой на СМИ.

Я дуже довго збирався написати текст на цю тематику. Завжди не хочеться визнавати гірку правду. Пости в файсбук, флешмоби, інфографіки це ж крутіше, ніж особисті зустрічі з кожним окремим народним депутатом та експертні обговорення.

Але для мене вирішальною точкою с ... тало голосування за медичну реформу та її підготовка до другого читання. Якщо дуже коротко про зміни 1 Facebook може тільки доповнювати адвокаційну кампанію, а не замінювати її 2 Обовязково повинна бути експертиза 3 Ми маємо навчитися чути опонентів та відповідати на зустрічні питання від депутатів 4 Лідери думок важливі, але вони не замінять експертів 5 Донорські заяви вже не важка артилерія 6 Треба забувати про за основу та в цілому 7 Шантаж дедлайнами вже не діє 8 Необхідно працювати з кожним окремими депутатом, а не сліпо вірити, що голови фракцій зроблять це за нас 9 Все те, що було креативним підходом у 2014 році, зараз стало звичайною практикою.

Дякую народним депутатам, які надали багато фідбеку та допомогли зрозуміти, що зміни в Парламенті вже відбулись, але ми ті хто лобіює реформи їх частково не помітили. А ще дякую Olga Bielkova за твій пост про посилочку від медичної реформи http//bit.ly/2ugkjxC , так сталося що саме він став вирішальним при написанні тексту.

Які повинні бути нові підходи до адвокації в дорослому Парламенті Як би ж знав, обовязково вказав. Зараз нам разом треба їх шукати. Але впевнений, що починати треба з того, щоб відверто визнати помилки і в майбутньому їх уникати.

http//www.pravda.com.ua/columns/2017/07/3/7148367/

ТОП новости

Вход

Меню пользователя